Dziękujemy za poparcie inwestycji!

13 maja 2015

Dziękujemy serdecznie mieszkańcom Nowego Targu za poparcie inwestycji!

Ostatnie tygodnie pokazały nam, że mieszkańcy Nowego Targu są otwarci na obecność Color Parku w ich mieście. Liczne spotkania na organizowanych przez nas wydarzeniach i rozmowy prowadzone w pawilonie informacyjno – rekrutacyjnym, pozwoliły nam poznać potrzeby i oczekiwania nowotarżan. Pokazaliśmy, że nasze działania mają na celu otwarcie miasta na zmiany, młodość i rozrywkę.

Spotkaliśmy się z wieloma wybitnymi mieszkańcami, którzy tak jak my uważają, że nasza inwestycja będzie motorem do zmian. Spotkaliśmy się z Panią Prezes klubu MMKS Podhale Nowy Targ,z Panem Prezesem Aeroklubu, z Panią Dyrektor Miejskiego Ośrodka Kultury, z radnymi, przedstawicielami władz i Kościoła, dla których priorytetem jest zatrzymanie młodzieży na Podhalu.

Dużą popularnością cieszył się nasz pawilon informacyjno – rekrutacyjny. Do pracy w naszym biurze zgłosiło się kilkaset osob, zebraliśmy kilkaset CV od osób poszukujących zatrudnienia w Color Parku i oferty ponad 100 kupców, którzy chcieliby otworzyć  swoje sklepy w galerii. Bardzo nas to cieszy, bo pokazuje jak ważna jest nasza inwestycja dla mieszkańców.

Prawie 68% procentowe poparcie dla naszych działań nie było dla nas zaskoczeniem,  ponieważ z głosami na TAK spotykamy się na co dzień na ulicach Nowego Targu. Dziękujemy Wam bardzo za wyrażenie swojego zdania w tej debacie.